www.zahrada-les.sk - SILVACO-IKA

Rady pre nákup riderov

S vpredu zaveseným kosiacim zariadením máte dokonalú kontrolu nad pracovnou plochou, umožní vám tiež dosiahnuť pod kry a dostať sa bližšie k plotom a stenám. Jedinečná manévrovateľnosť vďaka unikátnemu kĺbovému riadeniu umožňuje veľmi ľahké ovládanie Rideru. Pracujete oveľa efektívnejšie a docielíte vynikajúce výsledky rýchlejšie a s menšou námahou. A naviac, široká ponuka príslušenstva vám pomôže zvládnuť aj iné práce na záhrade v priebehu celého roka. S alebo bez AWD (náhon na štyri kolesá) – rozhodnutie je vo vašich rukách.

 

Čo by ste mali mať na pamäti pri nákupe Rideru Husqvarna:

    • Kĺbové riadenie spoločne s hydrostatickou prevodovkou zabezpečuje hladkú prevádzku, a preto môžu byť práce prevedené s väčšou precíznosťou.
    • With our Combi cutting decks you have two cutting techniques to choose from. Rear ejection or BioClip®. Taller, wilder grass and coarser types of grass should be cut with a rear ejection cutting deck that can manage large amounts of grass. The BioClip® method is especially suitable for well-maintained lawns that are mowed often. The finely cut clippings return to the lawn as fertiliser.
    • Ak je vaša trávnatá plocha klzká alebo v niektorých častiach svahovitá alebo ak uvažujete o používaní rideru po celý rok, AWD (náhon na štyri kolesá) bude veľmi dobrou investíciou.
    • Pozrite si ponuku príslušenstva ako je sweeper, vozík pre zber pokosenej trávy, lístia a nečistôt. Odmachovač, prevzdušňovač, rozmetadlo a prívesný vozík pre úpravu trávnika a snehovú radlicu, snehovú frézu alebo vpredu zavesená rotačná kefa pre upratovanie vjazdov a ciest v priebehu celého roka.